اخبار

بازدید رستمیان نماینده دلفان وسلسله ، از نمایش جن گیر و نمایشگاه هنری نقش خیال ، در اداره فرهنگ وارشاد اسلامی دلفان.

بازدید رستمیان نماینده دلفان وسلسله ، از نمایش جن گیر و نمایشگاه هنری  نقش خیال ، در اداره فرهنگ وارشاد اسلامی دلفان.
رستمیان نماینده مردم دلفان وسلسله در مجلس شورای اسلامی ،عصر روز پنجشنبه بیست ویکم بهمن با حضور در مجتمع فرهنگی وهنری انتظار دلفان ، ااز فعالیتهای فرهنگی وهنری از جمله نمایشگاه خط نگاره نقش خیال (ٱثار هنرمند مصطفی نظری )،وبا حضور در سالن ٱمفی تاتر ، از نمایش در حال اجرای "جن گیر " کاری از هنرمندان گروه قاب دلفان ، بازدید کرد .
رستمیان نماینده مردم دلفان وسلسله در مجلس شورای اسلامی ،عصر روز پنجشنبه بیست ویکم بهمن با حضور در مجتمع فرهنگی وهنری  انتظار دلفان ، ااز فعالیتهای فرهنگی وهنری از جمله نمایشگاه خط نگاره نقش خیال (ٱثار هنرمند مصطفی نظری )،وبا حضور در سالن ٱمفی تاتر ، از نمایش در حال اجرای "جن گیر " کاری از هنرمندان گروه قاب دلفان ، بازدید کرد .
نماینده دلفان وسلسله در این بازدید گفت : واقعا از این همه شور وشوق واین همه حضور در این وقت شب ،خوشحالم .وامیدوارم جوانان ومشتاقان فرهنگ وهنر از این امکانات وفضاها بنحو احسن استفاده کنند .
بابایی سرپرست اداره نیز در این فرصت ،مشکلات ،کمبودها ونیز نیازمندیهای انجمنها را بیان کرد وگفت : با توجه به موقعیتها وفضاهای مناسبی که برای حضور وظهور هنرمندان ایجاد شده ،می طلبد نماینده محترم مردم در مجلس با رایزنی وارتباط با وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی ونیز مرکز استان ،برای توسعه فعالیتها وتقویت هنرمندان ،  ،مساعدت وپیگیری نمایند ،
در این دیدار تعدادی از هنرمندان شهرستان نیز برای ایجاد اشتغال در بخش فرهنگ وهنر از نماینده مردم در مجلس درخواست کمک کردند .
لازم به ذکر است در جلسه ای که با حضور خبرنگاران واصحاب رسانه در سالن کنفرانس مجتمع برگزار شد ،مسایل مهم شهرستان در بخشهای مختلف اقتصادی ،اجتماعی وفرهنگی  مورد بررسی قرار گرفت
۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۱۴:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید