اخبار

برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در 13 مسجد شهرستان دلفان+ نحوه ثبت نام اینترنتی

برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در 13 مسجد شهرستان دلفان+ نحوه ثبت نام اینترنتی
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان از برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در در13 مسجد این شهرستان خبر داد.

دلفان امروز؛ حجت‌الاسلام سید نصرت اله موسوی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان در گفتگو بادلفان امروز اظهار داشت: مراسم اعتکاف امسال در 13 مسجد این شهرستان بر گزار می‌شود.

وی افزود:برنامه های اعتکاف در کاهش آسیب های اجتماعی و هماهنگ سازی جامعه در حوزه های مختلف، مسائل اجتماعی، فرهنگی و اعتقادی بسیار موثر است.

http://delfanemrooz.ir/manager_ent_87/uploads/IMAGE635101841057187500.jpg

حجت‌الاسلام موسوی عنوان داشت: وظیفه ما در قبال معتکفان، سمت و سو دادن به ساعات و لحظاتی است که این قشر در اعتکاف حضور دارند و بر این مبنا فضای خلوت را برای ذکر و مناجات در اختیارشان قرار دهیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان ادامه داد: هماهنگی و برنامه ریزی لازم جهت برگزاری مراسم سنت حسنه
اعتکاف با برگزاری جلسات مختلف با ادارات و دستگاههای دولتی و ائمه جماعات مساجد، هیئت امناء و رابطین فرهنگی و قرآنی مساجد انجام شده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان با اشاره به اینکه ثبت نام حضوری مراسم اعتکاف از مورخ ۲۵ لغایت ۳۱ فروردیم ماه ۹۵ در محل مساجد مجری این  سنت حسنه انجام می‌شود، افزود:  داوطلبان می توانند با توجه به فراهم شدن امکان ثبت نام اینترنتی برای اولین بار در شهرستان دلفان  با مراجعه به سایت www.tebyan-lorestan.i تبیان لرستان در مراسم اعتکاف ثبت نام کنند.

جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید

وی با اشاره به برگزاری مراسم سنت حسنه اعتکاف در نقاط روستایی نظیر فرهادآباد، گاوکش، برخوردار، اسماعیل آباد، قمش، کفراج، سراب غضنفر تاج امیر و شهر ک امام  افزود: با توجه به برنامه ­ریزی صورت گرفته در راستای هرچه بهتر برگزار شدن مراسم معنوی اعتکاف سال جاری برنامه­ های متنوعی از قبیل سخنرانی، مداحی، قرائت قرآن و ادعیه و اجرای مسابقات فرهنگی و قرآنی جهت اجرا دراین مراسم معنوی تدوین شده است.

حجت‌الاسلام موسوی تصریح کرد: در شهر نورآباد هم 5 مسجد در نظر گرفته شده که مساجد سید الشهدا(ع)؛امام حسین(ع)،حضرت ابوالفضل(ع) ،صاحب الزمان(عج) ویزه بانوان  و مسجد موسی بن جعفر(ع)  ویژه آقایان است.

همچنین مدیر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان، هزینه ثبت نام اعتکاف برای هر معتکف را مبلغ 27000 تومان اعلام کرد.

۲۹ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید